УкраїнськаEnglish

Психолог

Послугами практичних психологів в Україні почали користуватись зовсім недавно, але досвід показує, що їх допомога є конче потрібною. На студентські роки припадає багато важливих подій, які мають неабияке значення у майбутньому. Постають питання особистих стосунків, сумніви, чи ту професію ти обрав, чи зможеш себе в ній реалізувати, проблеми у стосунках з батьками, які мусять звикнути, що ти вже доросла людина і можеш подбати про себе, усвідомлення, що тепер ти маєш певні обов’язки, а не лише права.
У вищій школі поле діяльності практичного психолога досить широке. Насамперед велику приділяють студентам перших курсів, котрим буває важко адаптуватися до нових умов навчання, знайти нових друзів, звикнути до викладачів та специфіки навчального процесу. Особливо складно може бути тим студентам, котрі ще й мають нові побутові умови, тобто мешкають у гуртожитку. Одна справа працювати з новими людьми на заняттях, а зовсім інша жити в одній кімнаті.

 Практичний психолог академії Світлана Вікторівна Незабитовська пропонує лекції-бесіди для студентів на теми, які їх найбільше хвилюють та цікавлять, і які могли б полегшити співпрацю й допомогти у спілкуванні. Також проводяться тренінги різної спрямованості (особистісного росту, вироблення впевненості у собі і т.п.). Начебто є поруч люди, яким ти довіряєш, поважаєш їхню думку, та не завжди можеш розповісти їм найпотаємніше. Часом достатньо проговорити свою проблему вголос і все владнається, або ж почути, що не тільки з тобою могло трапитись щось подібне.
Коли виникають питання, про які студенти хотіли б порозмовляти наодинці, можна прийти на індивідуальну бесіду в студентський клуб:

Понеділок – 14.00 – 16.00

Вівторок – 14.00 – 16.00

Середа – 14.00 – 16.00


 
Те, що ми називаємо проблемами, це не стільки події, які відбуваються в нашому житті, як наше ставлення до них. Якщо важко змінити оточення, варто змінити себе.