УкраїнськаEnglish

Заходи

Заходи студентської ради

Львівської державної фінансової академії

2009-2010 н.р.

І. 09-13.09.2009 р. Участь у 3-ій міжрегіональній школі УАСС.

Місце проведення: м. Коблеве, база відпочинку Миколаївського Університету кораблебудування ім. адмірала Макарова.

Учасники: представники студентського самоврядування ВНЗ України, Росії, Грузії та ін. Представники ЛДФА: Голова СР ЛДФА Долбнєва Д., Голова СР обліково-економічного факультету Борис М.

Мета заходу: обговорення важливих питань по студентському самоврядування; визначення сильних і слабких сторін органів СС ВНЗ; можливість активізації студентських ініціатив; тренінги, долові ігри; зустрічі із представниками міністра освіти і науки України, УАСС та ін.

Під час участі у 3-ій Міжрегіональній школі УАСС було розглянуто, проаналізовано важливі питання і проблеми функціонування органів студентського самоврядування у ВНЗ України, Росії, країн СНД. Представникам органів студентського самоврядування було проведено майстер класи по залученню активних студентів до роботи в органи студентського самоврядування, мотивації, ініціювання тощо. Було піднято питання доцільності і необхідності запровадження положень Болонського процесу у ВНЗ України (за і проти). Були проведені зустрічі з представником Міністра освіти і науки п. Кулібабою А., представником секретаріату УАСС, професійними тренерами з питань самоврядування у ВНЗ.

В результаті участі представниками від СР ЛДФА було отримано неоцінений досвід, отримано нову інформацію по студентському самоврядуванні.

ІІ. 23.09.2009 р. Проведення організаційних зборів представників студентського самоврядування ЛДФА з активом академічних груп.

Місце проведення: обліково-економічний факультет, 305 ауд., поч. 15:20.

Учасники: студенти 1-го курсу.

Мета заходу: Адаптація студентів ЛДФА до процесу навчання і культурно-виховної роботи ЛДФА.

Представники СР обліково-економічного факультету організували зустріч студентів 1-го курсу ЛДФА з метою ознайомлення їх із завданнями, метою, обов'язками органів студентського самоврядування, які визначені зокрема у Положеннях „Про студентське самоврядування ЛДФА”, „Про гуртожиток”; також ознайомили студентів із положеннями Кодексу „Студента” та ін. нормативно-правових документів, які стосуються роботи органів СС. під час настановчої лекції мова йшла і про можливості реалізації кожного студента у громадській діяльності академії, про важливість і необхідність залучення усіх студентів до громадської діяльності, суспільно-корисної роботи, участі у громадських організаціях.

В межах лекції також розкрито основні принципи навчання і проведення дозвілля на факультетах, у гуртожитку.

Наприкінці лекції представники студентської ради побажали усім творчих успіхів і високих показників у навчанні...

ІІІ. 29.09.2009 р. „Всесвітній день музики”.

Місце проведення: будинок органної і камерної музики.

Учасники: студенти 1-4 курсів ЛДФА.

Мета заходу: культурне і духовне виховання молоді, долучення студентів академії до музичної спадщини.

Щороку у вересні відзначається Всесвітній день музики. Цього року до святкування долучилися і студенти ЛДФА, які відвідали будинок органної і камерної музики з метою почути шедеври музичного генія. Святковий концерт був присвячений великим талановитим композиторам (Бах, Шопен, Ліст, Глінка, Моцарт та ін.).

Відвідавши органний зал студенти отримали масу позитивних емоцій, і заряд чистою енергії, поштовх до навчання і роботи, вони певним чином трішки відпочили і забули на годину про свої буденні проблеми і турботи.

Даний захід, організований студентською радою ЛДФА, сприятиме духовному піднесенню, культурному вихованню студентів, відродження бажання долучатися до музичної спадщини попередніх поколінь.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву будинку органної і камерної музики і сподіваємося на плідну співпрацю і культурне виховання наших студентів!!!

ІV 30.09.2009 р. Проведення лекції на тему Болонського процесу.

 

Місце проведення: фінансовий факультет, 306 ауд., 15:20. обліково-економічний, 308 ауд., 15:20

Учасники: старости і представники академічних груп 1-го курсу ФФ та ОЕФ; члени комісії з навчання і наукової роботи ФФ: Петрикевич І., Івану Ю., Макогін М., Юрків М.; члени комісії з навчання і наукової роботи ОЕФ: Хом'як І., Періг О., Миколюк В.

Мета заходу: проведення тематичного семінару для студентів 1-го курсу на тему: „Реалії і перспективи Болонського процесу у ВНЗ України”. Ознайомлення студентів з ключовими принципами, аспектами Болонського процесу, введення їх у нове середовище оцінювання їх знань.

Під час семінару представники комісії з навчання і наукової роботи ознайомили студентів з основами впровадження принципів Болонського процесу у ЛДФА. Також було розкрито сутність кредитно-модульної оцінки, кредитів ECTS.

Також студенти отримали інформацію про наукову роботу академії, зокрема про функціонування Студентського товариства, студентських гуртків. Представники студентського самоврядування наголосили на необхідність і важливість участі студентів у конференціях, які проводяться як у ЛДФА. так і інших ВНЗ.

V. 07.10.2009 р. Участь представників студентського самоврядування ВНЗ м. Львова у роботі круглого столу при ВГО „Фронт змін”.

 

Місце проведення: м. Львів, пр. Шевченка, 11, Прес-клуб; поч.. 14:00.

Організатори: ВГО „Фронт змін”, ЛОО ВГО „Фронт змін”, Молодіжний клуб.

Учасники: Голова ЛОО ВГО „Фронт змін” – Кубів Степан, його заступник – Якимів Андрій, координатор молодіжного клубу – Баланюк Юрій, представник клубу юристів – полянський Тарас, представник ВГО „Ліга студентів Асоціації правників України” – Білик Павло, представник МВС – Ільків Олег, мер СР м. Львова – Паньків Христина, представники ВНЗ Львова, представники СР ЛДФА: Голова СР ЛДФА – Долбнєва Д., Голова СР обліково-економічного факультету – Борис М., заступник Голови СР фінансового факультету – Ситник К.

Мета заходу: обговорення важливих питань і проблем щодо виборів Президента України у 2010 р. на тему: „Вибори Президента України 2010. Актуальність у молодіжному середовищі”.

У ході роботи круглого столу піднімалися важливі питання щодо участі студентів у політичному житті країни. Було зазначено те, що кожен студент має бути свідомим громадянином України, відповідати за свій вибір, при цьому має право мати ряд можливостей вільного волевиявлення.

Представники правоохоронних органів, громадських організацій наголосили на тому, що ніхто не має права перешкоджати студентам здійснювати свій вибір і брати активну участь у політичному житті країни, м. Львова, а також силовими методами нав'язувати чиюсь суб'єктивну думку – вибір.

Висновком роботи круглого столу стало те, що кожен має права, обов'язки і несе відповідальність і жодна інша людини ніякими методами не має права примушувати іншу і нав'язувати свою волю і бажання...

VІ. 13.10.2009 р. Святкування Дня працівника освіти.

Місце проведення: І-ий корпус ЛДФА (вул. Коперніка, 3), актовий зал, поч. 15:30.

Організатори: Студентський клуб, студентська рада ЛДФА.

Мета заходу: Привітання усього професорсько-викладацького складу ЛДФА із професійним святом; вручення почесних номінацій викладачам у межах конкурсу „Викладач 2009” тощо.

Щодня ми йдемо на пари з думкою, щоб швидше отримати знання, і не витрачаючи жодної хвилин мерщій іти гуляти. Проте щодня інші люди приходять до нас, щоб навчити нас, дати основу знань обраної нами професії, виховати нас справжніми людьми, професіоналами... На жаль, досить часто ми не цінимо праці наших викладачів. Масу зусиль вони докладають для нашого навчання, море любові вони віддають нам, чашу нервів ми випиваємо їм. не бажаючи вчитися...

Проте кожен з нас розуміє, що їх робота – це точно не мед, що вона варта пошани і цінування! Всі студенти ЛДФА поважають і люблять своїх викладачів, хоча це рідко проявляється нашими вчинками.

Підтвердженням нашої поваги і шани до викладачів ЛДФА стало проведення анкетування серед студентів на визначення викладачів-переможців конкурсу „Викладач року”.

Так, у номінації „Викладач толерантність” перемогу отримав Максимук О. В.

У номінації „Викладач – вічний студент” перемогу отримав Прокопович С. М.

Перемогу у номінації „Викладач – цікавинка” було присуджено Н. З. Лозан.

Перемогу у номінації „Викладач – хакер” здобув Я. О. Задвірний.

Номінація „Викладач – гарант дисципліни” була присуджена Д. В. Попович.

Перемогу у номінації „Викладач – вишуканість” здобула С. К. Шкулка.

У номінації „Викладач – лектор” перемогу отримала Пікулик О. І.

Номінацію „Викладач – цікавинка” отримала Н. Т. Пак.

Номінацію „Викладач – заслужений діяч академії” було присуджено Ректорові ЛДФА, проф. Б. Ю. Буряку.

Низький уклін Вам – наші викладачі! Дякуємо Вам за Вашу роботу! Сподіваємося не розчарувати Вас, і стати гарним обличчя Вашої праці, зусиль і терпіння!!!

VІІ. 14.10.2009 р. „Парад вареників”.

Місце проведення: обліково-економічний факультет, внутрішній дворик факультету, поч.. 11:50.

Учасники: студенти 1-3 курсів обліково-економічного факультету.

Мета заходу: відродження старих традицій приготування вареників, залучення студентів до святкування Дня козацтва релігійного свята Покрови Пречистої Богородиці.

14 жовтня уся країна святкувала День усього козацтва, День української зброї і релігійне свято Покрови Пречистої Богородиці. Не залишились осторонь і студенти обліково-економічного факультету ЛДФА, які також захотіли долучитись до національних козацьких традицій і відчути на собі дух козацтва.

Незважаючи на несприятливі погодні умови, свято було проведено завдяки наполегливій і колективні праці усіх учасників.

Юні господині змагалися між собою за найкраще і найсмачніше приготування вареників у чому їм допомагали і хлопці. Їхні кулінарні здібності оцінювали професійні дегустатори – професорсько-викладацький склад академії і юні козаки, які із завзяттям і апетитом взялися до частування.

„Парад вареників” завершився визначенням переможців і нагородженням найактивніших і завзятих молодих господинь.

Сподіваємося, що дане свято стане традицією і жодні негаразди і погода не стануть на заваді нашим студентам!!!

VIII. 14-21.10.2009 р. Фестиваль „Покрова”.

Назва заходу

Місце проведення

12-20 жовтня (поч. 18:00)

Фестиваль патріотичного і релігійного кіно

ЦКД „Лис Микита”, Університетська, 1 (гол. корпус ЛНУ ім. І. Франка)

14-21 жовтня (10:00-20:00)

Фотовиставка „УПА – наші герої”

ЦКД „Лис Микита”, Університетська, 1 (гол. корпус ЛНУ ім. І. Франка)

14 жовтня

15:00 Панахида

Біля пам'ятника С. Бендери, пл.. Кропивницького

15:30 Урочистий похід молоді

Пам. С. Бендери – вул. С. Бендери – вул.. Коперніка – пр. Свободи – пам. Т. Шевченку

16:30 Молебень. Посвята України під Покров богородиці

Біля пам. Т. Шевченку, пр Свободи

19:00 Ватра

Пл.. ринок, 1

15 жовтня (13:00-17:00)

Козацькі забави

Біля пам. І. Франка, вул. Університетська,1

17 жовтня (12:30)

Квест

Старт гри біля пам. С. Бендери

18 жовтня (12:00)

Фестиваль графіті

Біля парку культури ім. Б. Хмельницького, вул. Вітовського

20 жовтня (16:00)

Літературно-музичний вечір

Біля пам. І. Франка, вул. Університетська,1

21 жовтня

16:00 Молодіжний форум. презентація молодіжних громадських організацій.

ЦКД „Лис Микита”, Університетська, 1 (гол. корпус ЛНУ ім. І. Франка)

20:00 Українська вечірка

Клуб „Тор туга”, вул. Пулюя,29

Організатори: Львівська обласна державна адміністрація, Управління у справах сім'ї і молоді, львівська міська рада, центр культури і дозвілля „Лис Микита”. Молодіжна комісія Львівської Архієпархії УГКЦ, ЛОГО „Борець”.

Мета заходу: патріотичне, культурне і релігійне виховання свідомої молоді; залучення молоді до українських національних свят, вшанування пам'яті героїв.

IХ. 14.10.2009 р. Дискотека до Дня першокурсника.

Місце проведення: Нічний диско-клуб „Пікасо”, вул. Зелена, ; поч. 21:00.

Організатори: Студентська рада ЛДФА.

Мета заходу: Посвята у першокурсника, об'єднання студентів 1-го курсу, створення позитивного настрою на навчальний рік, налагодження зв'язків з активними представниками 1-го курсу.

Основною метою святкування було об'єднання студентів-першокурсників, знайомство один з одним і зі старшокурсниками, а також проведення цікавих конкурсів, розважальних сценок.

Розважальна програма складалася із виступів Львівських команд КВК „Могарич”, „Набла”, „ВАSТА”. Також своїми акробатичними трюками вражали представники танцювальних гуртів, бойових мистецтв (капуейро, бойовий гопак, паркур).

Всі учасники цікаво провели час, відпочили, отримали багато цікавої і корисної інформації про академію, студентське життя-буття.

Комісія СР з культурно-виховної роботи і у подальшому планує проводити схожі тематичні вечірки з метою підняття настрою і створення можливості для приємного проведення часу у колі знайомих.

X. 20.10.2009 р. Зустріч студентів ЛДФА із заступником Голови Клубу підприємців Львівщини п. А. Якимівим.

 

Місце проведення: І-ий корпус ЛДФА (вул.. Коперніка, 3), 203 ауд., поч.. 15:00.

Учасники: п. А. Якимів, члени СР ЛДФА. студенти 2-4 курсів ЛДФА.

Мета заходу: Проведення бізнес-тренінгу, ознайомлення з основними аспектами започаткування власного бізнесу, порушення питань бізнес-планування: його мета, доцільність, основні цілі; спілкування зі студентами на актуальні для них теми: працевлаштування. можливості співпраці із підприємцями Львівщини, досвід тощо.

Під час бізнес-тренінгу студенти отримали корисну інформацію про необхідність реалізації усіх своїх знань, здібностей і талантів вже протягом навчання. А. Якимів наголосив на тому, що необхідно починати з того, що пропонують, а вже потім, у міру свого професійного розвитку, вимагати ту чи іншу посаду, аргументуючи своїм досвідом роботи і рядом практичних навичок. Обговорювалися проблеми і вимоги ринку праці, які визначають кадрову політику працедавців. Весь виступ п. Андрія був проілюстрований реальними прикладами із життя.

Студенти також отримали мастер клас по створенню власного бізнесу, у т. ч. було визначено основні компоненти успіху. Також було розглянуто питання по бізнес плануванню; створенню проектів і правильному їх поданні.

Схожі зустрічі плануються і у подальшому, оскільки вони сприятимуть отриманню практичних знань студентами щодо ведення і організації свої роботи.

ХІ. 22.11.2009 р. Дискотека до Дня студента.

 

Місце проведення: Нічний диско-клуб „Феномен”, вул. Зелена, 186; поч. 21:00.

Організатори: Студентська рада ЛДФА.

Мета заходу: влаштування свята студентам, урізноманітнення їхнього дозвілля, залучення студентів до активного відпочинку тощо.

Кожного року всі студенти ЛДФА яскраво і цікаво святкують своє „професійне” свято – День студента. Цьогоріч студентська рада ЛДФА, зокрема комісія із культурно-виховної роботи, організувала і провела тематичну дискотеку до цього свята. Шоу програма відповідала позитивному настрою і бажанню студентів розважитись і відпочити від своїх буденних справ.

Участь у шоу взяли не лише відомі діджеї, такі як: Dj. G. O. O. C. H., Dj. Elvis, Dj. Alex Fit, Dj. Sunny Boy, але і команди брейкдансерів, які влаштували на сцені справжню виставу. Вони змагалися між собою у мистецтві вуличного танцю, показавши високий рівень свої майстерності. Також студентів розважав яскравий і дуже веселий ведучий (до речі також студент ЛДФА – Лазоряк Н.), він провів багато цікавих конкурсів, які подарували всім учасникам і глядачам масу приємних емоцій, налаштували на позитив і зарядили енергією.

Свято пройшло вдало, адже саме усмішки і позитивні відгуки наших студентів є найкращим підтвердженням цього.

Студентська рада ЛДФА буде намагатися влаштовувати побільше різних веселих свят, щоб наші студенти могли відпочити і трішки розслабитися, і вже з новими силами приступати до роботи!

ХII. жовтень-грудень 2009 р. Акція „Допоможи поновити книжковий фонд бібліотеки ЛДФА”.

Місце проведення: на базі студентських рад факультетів.

Учасники: студенти 1-5 курсів.

Мета заходу: залучення студентів до добровільного оновлення бібліотечного фонду, поновлення його підручниками, які на думку студентів, є необхідними для них і мають бути у бібліотеці.

До акції залучаються усі бажаючі і небайдужі до стану бібліотечного фонду нашої академії. Оскільки в умовах напруженої економічної ситуації, фінансування Міністерства фінансів є недостатнім, щоб у повному обсязі врахувати всі потреби студентів у навчальній літературі.

Саме завдяки спільним зусиллям студентів можна буде хоч трішки покращити стан бібліотечного фонду, а відтак і покращити власну підготовку до семінарів, написання наукових робіт тощо.

Студентська рада ЛДФА всі зібрані підручники передасть у бібліотеку нашої академії. Сподіваємося на Вашу підтримку даної акції!!!

ХIII. 17-19. 12.2009 р. Благочинна акція „Миколай про тебе не забуде”. 

Місце проведення: дитячі будинки „Вишенька” у с. Жовтанці Кам'янко-Бузького району, вулиці Перемоги, 10.; Бориславі (вул. Шевченка 48. дитячий будинок "Оріана”).

Учасники: студенти 1-5 курсів, професорсько-викладацький склад ЛДФА.

Мета заходу: добровільний збір коштів для створення казки для дітей-сиріт, влаштування їм свята до дня св. Миколая, вручення їм подарунків, донесення любові, тепла і радості.

Хорошою традицією ЛДФА стало відвідування членами студентської ради і усіма бажаючими студентами академії сирітських будинків та шкіл-інтернатів. Щороку вони влаштовують маленьку новорічну казку дітям-сиротам напередодні Дня св. Миколая.

Жоден з нас не має права стояти осторонь цих дітей, осторонь їхніх проблем.

Коли представники комісії із соціальних питань СР ЛДФА з іншими студентами зайшли у приміщення сиротинців вони зразу зустрілися з дитячими очима, очима повних печалі, суму і радості, безнадії і надії на світле майбутнє, очима, які сяяли і сміялися і раділи нам. Ці дітки зустріли нас повні приємного очікування, адже вони добре знають, що св. Миколай ні про кого не забуде...

Всі ми довго спілкувалися з дітками, показували їм фокусу, розповідали цікаві історії, казки, бавилися з ними і влаштовували цікаві конкурси. Для цих діток дуже важлива увага, любов і спілкування, яку в цей день вони сповна отримали від нас. Та, на жаль, і ми мусили покидати їх, як неважко, прикро було це робити.

З дитинства починається той довгий шлях життя і від оточуючих дуже сильно залежить те, яким цей шлях буде. Цим дітям потрібна велика підтримка і постійне спілкування, розуміння.

Дякуємо усім небайдужим за участь у цій благодійній акції! Кожен із Вас зробив добру справу, яка не забудеться! Бажаємо Вам, щоб не тільки на День св. Миколая у Ваших серцях запалювалася іскра любові і розуміння! Робіть хороші вчинки, допомагайте іншим людям!!!

ХІV. 22-23.12. 2009 р. Лекція на тему „Перший вибір”.

Місце проведення: фінансовий факультет, вул. Медової печери, 54, 306 ауд., поч. 15:20. (22.12.09 р.). Обліково-економічний факультет, вул. Коперніка 3, актовий зал, поч.. 15:20 (23.12.09 р.).

Організатори: „Ліга студентів Асоціації правників України” (Демідондт Б., Чорнецький В.), студентська рада м. Львова (Паньків Х.).

Учасники: студенти 1-3 курсів фінансового факультету.

Мета заходу: ознайомлення студентів молодших курсів з їхніми правами, обов'язками і відповідальністю за участь у виборах Президента України у 2010 р. Доведення до їх відома важливості здійснення ними правильного вибору – свідомого і власного вибору. Обговорення питань, які становлять інтерес серед майбутніх виборців – студентів 1-3 курсів.

На зустрічі підіймалися актуальні, у світлі сьогоднішніх політичних подій, питання, у т. ч. і махінація із бюлетенями підкуп виборців, зокрема і студентів. Студенти проявили свою цікавість до обговорення цих проблем, висловлювали свої думки, щодо протиправних дій чиновників, але висловлювали своє ставлення до підкупу. На жаль, дехто із студентів сказав, що за гроші вони згодні продати свій голос, але зразу ж отримали опір від інших присутніх.

Ця лекція дала хороший привід для роздумів і визначення своєї позиції на виборах Президента України 17 січня 2010 р.

Студентська рада ЛДФА сподівається на плідну співпрацю і у майбутньому!!!

XV. 24.12.2009 р. Тенісний турнір між викладачами ЛДФА і студентами обліково-економічного факультету.

 

 

Місце проведення: спортивний зал, вул.. Коперніка, 3, поч. 15:40.

Учасники: викладачі: Возіянов С. А., Жмуркевич А. Є., Максимук О. В., Ситник В. Ю. Студенти: Гайдучок І., Ковач А., Мартиновська А., Рудка Н.

Мета заходу: пропаганда здорового способу життя, активності. Спортивне змагання на визначення того, хто ж все таки сильніші: викладачі чи студенти.

Цього дня відбулися змагання, які ніколи ще не проводилися у нашій академії. Дивна боротьба...На майданчик, а точніше до тенісного столу виходять...викладачі і студенти. Не зважаючи на це, боротьба розгорнулася досить запекла, усі учасники ввійшли в азарт, не помітивши як пройшла вже година. Кожне змагання передбачає визначення переможця за звання „Найкращого з найкращих у настільному тенісі”. Перемогу і кубок здобули викладачі, проте , з невеликим відставанням, достойно показали себе команда студентів.

Всі були в захоплені від такої жвавої і несподівано цікавої гри.

Кожному учаснику було вручено пам'ятну ракетку з написом „Життя – це гра! Будьте в ній переможцем!”

Студентська рада ОЕФ висловлює вдячність усім учасникам! Бажаємо Вам нових звершень і перемог у житті! Не зупинятися на досягнутому, а впевнено здобувати все нові і нові перемоги!!!

ХVІ. 14.01. 2010 р. День Меланки і Різдвяного пампушка. 

Місце проведення: фінансовий факультет, 206 ауд., поч. 11:50.

Учасники: студенти 1-2 курсів фінансового факультету.

Мета заходу: відродження національних традицій; залучення студентів до святкування Дня св. Василя і свята Меланки шляхом вивчення традицій святкування цих свят і приготування традиційних страв та ін.

З метою залучення студентів 1-2 курсів до культурно-виховної роботи фінансового факультету, комісією з культурно-виховної роботи було організовано і проведено конкурс „Різдвяний пампушок”. В ньому взяли участь студенти 101, 102, 103, 104, 105, 106, 111, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 211 груп, яким було дано завдання самостійно спекти пампухи, зварити узвар чи компот і запросити до своєї господи гостей – членів жюрі і викладачів, студентів.

Даний захід пройшов дуже цікаво, жваво, оскільки студенти розповіли багато цікавих різдвяних історій про святкування Меланки, Дня св. Василя; про історію пампуха тощо. Також вони почастували усіх бажаючих домашніми пампухами, компотами, кутею.

Почесними членами жюрі конкурсу були: П. Ю. Буряк, Н. С. Ситник, Л. О. Бобко, О. М. Піхоцька, Б. П. Ярема, К. В. Васьківська. Саме вони взяли на себе відповідальність оцінити і визначити переможців конкурсу. Ними стали студенти 103 групи – І місце, 111 групи – ІІ місце, 101-102 – ІІІ місце, яким вручили почесні грамоти і солодкі подарунки; всі інші учасники отримали заохочуючі грамоти.

Студенти – учасники і викладачі отримали масу позитиву, а перші і хороший досвід участі у заходах. Для інших студентів – цей захід є хорошим стимулом до подальшої участі у різноманітних конкурсах, культурно-виховних заходах факультету і ЛДФА в цілому.

ХVІІ. 23.01.2010 р. Гайда на ковзанку.

Місце проведення: Ковзанка, вул. Сахарова, спортивно-розважальний комплекс «Медик».

Учасники: студенти 110 групи обліково-економічного факультету.

Мета заходу: отримання вмінь катання на ковзанах; отримання позитивних емоцій, підняття настрою, залучення студентів 1-го курсу до культурно-виховного процесу ЛДФА; пропаганда активного способу відпочинку.

Спортивно-оздоровча комісія СР ОЕФ вирішила провести цікавий захід для студентів 110 групи, відвідавши з ними ковзанку. Студентам професійні інструктори надали консультації, показали технічні прийоми катання на ковзанах, розказали як правильно триматись на кризі. Для студентів це стало хорошим уроком, оскільки тепер вони легко можуть не лише стояти на ковзанах, але і вправно кататися.

Завдяки такій співпраці студентів і Студентської ради всі отримали позитивний заряд і наснагу до майбутніх звершень.

Сподіваємося, що всі студенти активно залучатимуться до заходів студентської ради ЛДФА, сприяючи своєму всебічному розвитку!!!

ХVІІІ. 29.01.2010 р. Хода у честь полеглих героїв у бою під Крутами. 

Місце проведення: біля пам'ятника І. Франка, поч. 19:00.

Учасники: студенти ЛДФА.

Мета заходу: проведення смолоскипної ходи у честь полеглих героїв України; патріотичне, культурне і релігійне виховання свідомої молоді; залучення молоді до українських національних свят, вшанування пам'яті героїв.

ХІХ. 01.02.2010 р. Спортивно-розважальне змагання в Аквапарку „Пляжна сесія”.

 

Місце проведення: вул. Княгині Ольги, 114, Аквапарк «Пляж».

Учасники: команда студентів фінансового факультету у складі: Артимович Р., Кмець З., Середницький Б., Козак Т., Звьоздіна І., Маланій І., Мала Х., Прийма С.

Мета заходу: залучення студентів ВНЗ м. Львова до активних розваг, проведення змагання між 30 командами і визначення переможців.

Студентська рада м. Львова спільно з Аквапарком „Пляж” і представниками студентських рад ВНЗ м. Львова вирішили організувати спортивно-розважальний захід на воді „Пляжна сесія”.

До організації і участі у заході долучились і студенти ЛДФА, які сформували свою команду з 8 учасників і 01 лютого з хорошим і бойовим настроєм і вірою у перемогу рушила в Аквапарк. Змагання були дуже цікавими, оскільки команди мали пройти ряд випробувань на воді: перепливати басейн на матрацах, пірнати,

Всі команди-учасники показали себе дуже достойно, адже всі змагалися до останнього і, не зважаючи на травми продовжували свою гру.

Наша команда також показала, що вони вмілі і активні спортсмени, що вони не бояться жодних перешкод і готові битись до останнього. Хоч ми і зайняли 4-те місце, але це в жодному разі не є приводом до засмучення!!! І наступний раз стане справжнім тріумфом для команди ЛДФА!

ХХ. 12-17.02.2010 р. День св. Валентина. 

 

Місце проведення: корпуси обліково-економічного і фінансового факультетів, актовий зал (17.02.2010 р.).

Учасники: студенти ЛДФА.

Мета заходу: оформлення студентських стін-газет, створення вітальної пошти кохання, проведення святкового концерту спільно із студентським клубом, у т. ч. проведення конкурсу „Кохання з першого погляду”.

Хорошою традицією в нашій академії стало святкування Дня св. Валентина – Дня усіх закоханих. Усі студенти і викладачі дуже люблять це свято, оскільки воно дарує радість, тепло, любов, усмішки і надію до об'єднання закоханих сердець.

Цієї зими студенти фінансового факультету, як і минулого року, потішили своїх колег і викладачів чудовими стін-газетами „Валентинками”, які яскраво прикрасили корпус фінансового факультету. На тиждень він перетворився на яскраве червоне серце, серце, яке наповнене любов'ю і ніжністю.

Студентська рада фінансового факультету у межах Дня св. Валентина провела мистецьку виставку студентських стін-газет „Валентинок” під час якої жюрі у складі Сокової О. Ф., Карпової Я. Ю., Кипеня С. В., Копельчака М. П. оцінювали таланти наших студентів. У результаті 1-ше місце отримала 105 група, 2-ге місце – 204 група, 3-тє місце – 205 група. Але ще дві газети зачарували жюрі, яке не могло залишити їх без уваги. Саме тому номінацію за креативність ідеї було присуджено 203 групі, а номінацію за дизайнерський задум отримала 201 група.

Вітаємо усіх переможців і бажаємо наснаги в усьому!!!

Студенти дякує Вам за Вашу допомогу в організації цього свята! Будемо сподіватися на нашу подальшу плідну співпрацю!!!

ХХІ. 23.02.2010 р. Дискотека до Дня захисника вітчизни.

Місце проведення: Нічний диско-клуб „Феномен”, вул. Зелена, 186; поч. 21:00.

Організатори: Студентська рада ЛДФА.

Мета заходу: влаштування свята представникам сильної статті, проведення КВНу, організація розважальної програми для підняття настрою усім студентам і розвантаження від напруженого навчання.