УкраїнськаEnglish

Про нас

Студентський клуб ЛДФА було утворено в 2000 р. Головною метою студентського клубу є залучення студентської молоді до участі в гуртках художньої самодіяльності, забезпечення потреб студентів у творчій самореалізації та організації змістовного дозвілля.

Основними формами роботи студентського клубу стали організація та проведення вечорів відпочинку, танцювальних вечорів, дискотек, концертних програм за участю студентів, КВК, а також творчі зустрічі з видатними людьми, діячами науки, культури, мистецтва.

У штаті студентського клубу працюють директор студентського клубу, художній керівник та керівники гуртків художньої самодіяльності ЛДФА.

 
Директор студентського клубу (Т.С.Рудка) здійснює загальне керівництво студентським клубом, веде облік і контроль за культурно -просвітницькою діяльністю, координує роботу працівників студентського клубу для забезпечення якісного проведення заходів.
Художній керівник студентського клубу (М.Б.Оберець) є заступником директора з художньо-творчих питань. Організовує і контролює чітке планування навчально-виховної та репертуарно-постановчої роботи в гуртках. Складає програми концертних виступів учасників художньої самодіяльності, залучає студентів до участі у культурно-масовій роботі.
 
 

Керівники гуртків художньої самодіяльності організовують творчу і виховну роботу в колективах, сприяють творчій самореалізації студентської молоді. Визначають репертуар гуртків, організовують участь у конкурсах, фестивалях, проводять репетиції, готують сценарії концертів, програми масових заходів.

Щорічні фольклорні свята, творчі вечори, концерти, вистави дають змогу проявити студентам власний естетичний смак. Активні учасники художньої самодіяльності академії проводять концерти з нагоди зустрічі випускників, до Дня відкритих дверей, посвяти першокурсників, з нагоди вручення дипломів. Традиційними святковими програмами стало проведення в академії конкурсу „Викладач Року” та „Міс ЛДФА” за участю студентів та викладачів академії.

Завдяки вмілій роботі керівників студенти – учасники самодіяльності беруть участь не лише в заходах, які відбуваються в академії, а й у різноманітних міських, обласних та Всеукраїнських творчих конкурсах.

Враховуючи різноманітність інтересів студентів, в академії діють кілька гуртків.